Kontakt

1460_2321460_232
1460_232
Patrik Jonsson  
(VD)
Direkt: 08-525 235 01
Mobil: 070-747 32 21
patrik@byggteknik.nu​
1460_2331460_233
1460_233
Elisabeth Ejenfjärd (Ekonomi)
Direkt: 08-525 235 00
Mobil: 070-717 04 34
isa@byggteknik.nu
1460_2341460_234
1460_234
Jan-Christer Sandberg (Kalkyl, Projektledare)
Direkt: 08-525 235 04
Mobil: 0702-93 87 90
jc@byggteknik.nu
1460_2351460_235
1460_235
Helena Leifsdotter Eriksson (Administration)
Direkt: 08-525 235 05
helena@byggteknik.nu
1460_2361460_236
1460_236
Tobias Skoglund
(Platschef)

Direkt: 08-525 235 03
Mobil: 070-645 21 91
tobias@byggteknik.nu
1460_2371460_237
1460_237
Andreas Höglund
(Platschef)

Kontoret: 08-531 700 54
Mobil: 070-273 54 09
andreas@byggteknik.nu
1460_2381460_238
1460_238
Max Öhman
(Platschef)

Kontoret: 08-531 700 54
Mobil: 076-321 38 52
max@byggteknik.nu
1460_2371460_237
1460_237
Mats Wärm
(Platschef)
Direkt: 08-525 235 02
Mobil: 070-142 00 80
mats@byggteknik.nu
Byggteknik i Tumba Produktion AB
Grödingevägen 55 B
147 31 Tumba
Tel: 08-531 700 54

E-post: info@byggteknik.nu